Kontakta oss

Välkommen till Varubud Åkeri AB

Personlig service alla dagar.

Våra kontaktuppgifter:
Telefon: 016-51 40 00
Fax: 016-51 32 00 E-post: info@varubud.se
Fakturaadress: Klicka här för instruktion
Postadress: 

Lilla Kjulavägen 91
633 62 Eskilstuna

Besöks-/ Leveransadress:
Lilla Kjulavägen 91
633 62 Eskilstuna

Daniel Johansson
VD 
016-10 76 00

daniel@varubud.se

 

 

Eric Niklason
Försäljning
016-10 76 02 
eric@varubud.se


Christoffer Karlsson
Trafikledare
016-10 76 10

christoffer@varubud.se

 

​ 

Pontus Fall
Trafikledare 
016-10 76 15

pontus@varubud.se

 

Helen Johansson
Ekonomi 
016-10 76 12

helen@varubud.se

 

Åsa / Johan
Lager 
016-10 76 24 / 25
lager@varubud.se

 

 

Lasse Johansson
Fastighet / Tungtransporter  
016-10 76 01

lasse@varubud.se


Åsa / Johan
Lager 
016-10 76 24 / 25

lager@varubud.se


Vägbeskrivning till Varubud Åkeri AB.

 

Följ oss på webben

    


Vi är ett kreditvärdigt företag enligt Soliditets värderingssystem som baserar sig på en mängd olika beslutsregler. Denna uppgift är alltid aktuell, informationen uppdateras dagligen via Soliditets databas.

Kontakta oss

Telefon: 016-51 40 00
Fax: 016-51 32 00
E-post: info@varubud.se

Postadress

Lilla Kjulavägen
633 62 Eskilstuna
Besöks-/Leveransadress:
Lilla Kjulavägen 91
633 62 Eskilstuna